Citrín - valounky

Neohodnoceno
329 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Barva citrínu vyzařuje pozitivní energii. Kámen sám proslul jako kámen úspěchu, neboť se vždy věřilo, že přináší prosperitu a podněcuje hojnost, a to zejména v oblasti podnikání. Řada obchodníků si pro štěstí vkládá do pokladny právě citrín. Citrín rozptyluje negativní energii a vnáší do života vyrovnanost, zároveň poskytuje základní ochranu před vším zlým.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný náramek je vyrobený z valounků polodrahokamů, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

Barva citrínu vyzařuje pozitivní energii. Kámen sám proslul jako kámen úspěchu, neboť se vždy věřilo, že přináší prosperitu a podněcuje hojnost, a to zejména v oblasti podnikání. Řada obchodníků si pro štěstí vkládá do pokladny právě citrín. Citrín rozptyluje negativní energii a vnáší do života vyrovnanost, zároveň poskytuje základní ochranu před vším zlým. Vyrovnává deprese, odhání sebepodceňování, tlumí vztek a snižuje výkyvy nálad.

Zlatavý kámen prospívá trávení, především problémům se žaludkem, a pomáhá při potížích se spánkem. Dobře působí na štítnou žlázu, podporuje krevní oběh a zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři. Pomáhá při překonávání závislostí, strachu a fóbií. Bojuje proti nočním můrám

Zlatavě žluté hřejivé barvě citrínu podléhají především Blíženci, k jejichž hlavním drahokamům se tento řadí. Zvyšuje jejich sebeúctu a vnitřní sílu a podněcuje jejich kreativitu i představivost. Spolu s emoční rovnováhou jde ruku v ruce nadhled a pozitivní přístup. Rozkolísané znamení ocení i rozhodnost a životní energii, kterou mu citrín vlévá do žil. Berani drahokam vyhledávají jako podnět tvořivého uvažování a Býci zbožňují jeho pomoc při zpracovávání zkušeností a nových dojmů. Pro Lvy si kámen schovává sebevědomí a sílu čelit všemu, co by v něm mohlo vyvolat nejistotu a sebepodceňování. Pannám zas rozšiřuje obzory a dodává jim schopnost nezabředat do detailů. Váhy v jeho zlatém objetí hledají psychický i citový balanc.

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGETICKÉ ŠPERKY
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: