Čakrová tělová svíce HOXI - červená - 1ks

Neohodnoceno
55 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Uvolňuje bloky v čakrách a tím napomáhá správnému toku energií. Každá z barev má svůj význam a ovlivňuje určitou čakru. Je spojena s první čakrou, známou také jako kořenová čakra nebo v sanskrtu Muladhara. 


Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělová svíce červená HOXI - kvalita české výroby 

Čakrové tělové svíce HOXI jsou obohaceny o směs esenciálního oleje santalu a cedru. Tato svíce je jako Superman pro vaše základní potřeby. Složení: včelí vosk, kosmetický parafín nejvyšší kvality, 100% bavlněné plátno, santal / cedr - esenciální olej. 

Délka svíce cca 25 cm. 

1) Čakra kořenová (MULADHARA) - barva svíce červená

Vyvíjí se v prenatálním období do půl roka života, kdy se vytváří vztah k matce. Zjišťujeme, že k přežití potřebujeme bezpečí, pravidelnou stravu, teplo a přítomnost matky. Při neuspokojení vznikají bloky. A pokud máte blok v této čakře nemohou se
vyvíjet ani ostatní čakry. Tato čakra je umístěna v dolním konci páteře a kostrče, mezi konečníkem a pohlavními orgány.
Ovlivňuje: páteř, kosti, zuby, nehty, tlusté střevo, konečník, prostatu a tvorbu krve.
Pokud v ní máme blok tak pociťujeme strach ze selhání, podráždění, může se objevit i agresivita, neschopnost odpočívat a časté obavy a strachy. Na těle se projeví problémy s nohama, obezita, zácpa a špatný stav kostí.

Na jaké nemoci používat ušní a tělové svíce? 

  • zmírnění bolestí těla
  • zmírnění bolestí v podbřišku, PMS aj.
  • odstraňování poruch látkové výměny
  • uvolňování energetických bloků
  • bolesti hlavy, migrény
  • stavy napětí, stres, nervozitu
  • potíže pohybového aparátu
  • při detoxikaci organismu
Jak dlouho hoří tělová svíce? Návod 
 
Před zapálením ušní nebo tělové svíce HOXI si připravte misku s vodou, zápalky a papírový kapesník. Napojte se, usaďte se nebo si pohodlně lehněte. Svíci držte v oblasti loga, zapalte ji a přes papírový kapesník ji postavte na tělo. Pokud z dolní části svíce uniká kouř, svíci nemáte správně aplikovanou. Svíci držte, dokud nedohoří k logu (přibližně 12 minut) a poté ji zhasněte v misce s vodou.
 
A nezapomeňte na to, jak skvělý je pocit, když se necháte hýčkat teplým světlem svíce, které vás obklopuje a prohřívá vaše tělo. Je to jako objetí od nejlepšího přítele - a kdo by si to nechtěl dopřát. 

Tělové svíce jsou doporučovány jako součást moderní domácí lékárničky. Jsou nejen efektivní metodou přírodní léčby, ale také skvělým doplňkem pro preventivní použití. Nenahrazují lékaře. Jsou vhodné pouze pro vnější použití. Upozorňujeme zákazníky, kteří si objednávají tělové nebo ušní svíce, že se snažíme balit vše pečlivě a udělat vše proto aby svíce doručení přežily bez úhony. Objednáváte-li je však společně s těžkým zbožím, je toto již na vaši zodpovědnost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové tělové svíce
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: