Buddha s Ingotem

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Tato soška smějícího Buddhy  s ingotem představuje spojení, které podle feng shui chrání před veškerým nebezpečím a přináší úspěch a hojnost. Podporuje finanční úspěch a obchod. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co znamená Feng shui? 

Feng Shui je starověké čínské umění, které se zaměřuje na zlepšení energetické rovnováhy v našem životním prostoru. Podle tohoto učení, harmonie v našem okolí může přímo ovlivnit naše zdraví, štěstí a úspěch. Při použití Feng Shui principů, můžeme dosáhnout pozitivního proudu energie (Chi) a tak zlepšit kvalitu našeho života.

Ve Feng Shui, soška buddhy je také často používána jako ochrana proti negativní energii. Buddha, sedící v meditativním postoji, vyzařuje pozitivní energii, která může neutralizovat jakoukoli negativitu v okolí. 

Soška smějícího se Buddhy s ingotem / význam Buddhy

Představuje symbol blahobytu. Buddha svou duchovní silou přináší spokojenost do všech životních oblastí. Účinně podporuje zdraví, dlouhověkost, spokojenost, úspěch. Buddha je symbolem klidu, harmonie a životní spokojenosti.  

Zlatý ingot (Yuen Pao) je symbolem bohatství, úspěchu, moci a prestiže. Podporuje finanční úspěch a obchod. 

Může být umístěna na pracovní stůl, v blízkosti hlavního vchodu, ale vždy otočeným pohledem do místnosti pro zvýšení produktivity a kreativity, nebo do obývacího pokoje pro přilákání klidu a relaxace.

 

Vyrobeno z tvrzené pryskyřice, povrch je detailně opracován, malován a lakován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Hmotnost: 0.6 kg
Velikost: 10 cm
Šířka: 11,5 cm
Barva: zlatá
Materiál: Pryskyřice
Motiv, postava: Buddha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: