BÍLÁ A MODRÁ ŠALVĚJ - svazek střední

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení

Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná.

Ovlivňuje ducha a posiluje paměť.

Použití: vykuřovací svazečky používají zejména severoameričtí Indiáni. Svazeček na konci zapalte a nechte rozhořet.

Je nutné plamen sfouknout a nechat svazeček doutnat. Po rituálu můžete doutnající konec ustřihnout nebo udusit zapíchnutím do misky s pískem a zbytek svazku použít příště.

Rozdíly mezi bílou a modrou šalvějí:
Ačkoli bílá a modrá šalvěj pocházejí ze stejné rodiny, liší se. Bílá šalvěj je populárnější a často se používá k vykuřování. Má rozpoznatelnou ostrou vůni, se kterou můžete vyčistit prostor a přilákat pozitivní energii. Má také uklidňující účinek.
Modrá šalvěj je méně častá, ale má téměř stejné účinky jako bílá šalvěj. Také čistí a chrání prostor. Vůně je však o něco měkčí a příjemnější než bílá šalvěj. Díky tomu je vhodnější vyčistit místnost na jógu krátce před cvičením nebo před meditací.

1 svazek, délka: cca 10 - 11,5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací byliny a dřeva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: