Bachovy esence Závislosti

Neohodnoceno
429 Kč
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Směs je připravená pro váš osobní boj se závislostmi všeho druhu. Obsahuje esence bylin, které vám pomohou zvládnou náročné období překonání závislostí a posílí vaši vůli.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachova terapie - "Závislosti"

Bachovy esence - zázračný nástroj, který vám pomůže efektivněji bojovat s vaší závislostí a podpoří vás na cestě k bezproblémovému a zdravému životu.

Tyto esence využívají sílu přírody a jsou vyrobeny z vybraných bylin, kdy každá z těchto bylin má své specifické léčivé vlastnosti a když jsou kombinovány, nabízí účinnou pomoc při léčení a zmírňování příznaků spojených se závislostí.

Bachovy esence závislosti jsou bezpečný a přirozený způsob, jak se vypořádat se závislostí. Jsou navrženy tak, aby harmonizovaly emoce a pomohly obnovit duševní rovnováhu. Není to jen o detoxikaci těla, ale také o uklidnění mysli a duše.

Stejně jako všechny naše produkty, i Bachovy esence závislosti jsou vyráběny s nejvyššími standardy kvality. Jsou bezpečné a důvěryhodné, a pokud se budete řídit instrukcemi, můžete očekávat pozitivní změny již po krátké době užívání, minimální kůra je 3 měsíce. Takže pokud hledáte přirozený, bezpečný a účinný způsob, jak se vypořádat se závislostí, Bachovy esence jsou vaše nejlepší volba.

Hlavní přínosy Bachových esencí

1. Pomáhá zmírnit příznaky závislosti a posílit odolnost vůči závislostem
2. Obsahuje vysoce kvalitní přírodní bylinné esence, které podporují duševní a fyzické zdraví
3. Harmonizuje emoce a pomáhá obnovit duševní rovnováhu
4. Vyráběno s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti.

Složení:  Agrimony - Řepík lékářský, Cherry Plum - Slíva třešňová, Scleranthus - Chmerek roční, Vne - Vinná réva, White Chestnut - Bílý kaštan

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte.

Doporučené denní dávkování: dle problému 2-4x denně nakapat 5 kapek pod jazyk, před užitím 5-10 minut nepít, nejíst, nekouřit. Obsah: 30 ml
 
Výrobce: 
Stoneheart Group, s.r.o. - směsi míchá Mgr. Jan Honig, MBA - certifikovaný terapeut BIEP LEVEL II.
28.října 93/25, Opava, 74705, tel. +420 792520064
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální Bachovy esence
Hmotnost: 0.03 kg
Objem: 30 ml
Účel: boj se závislostí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: