Bachova esence závist, žárlivost a nenávist

Neohodnoceno
429 Kč
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Přírodní řešení pro boj s negativními emocemi - Cesmína ostrolistá a Čekanka obecná jsou známy svými schopnostmi ovlivnit náš emoční stav a pomoci nám držet se v rovnováze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachova esence "nenávist, žárlivost a závist"

Bachovy esence proti žárlivosti, závisti a nenávisti - věrný pomocník v boji proti negativním emocím. Esence je namíchána na základě pečlivě vybraných přírodních extraktů bylin, které jsou známy svými léčebnými účinky a schopnostmi vyrovnat se s negativními stavy mysli.

Bachovy esence jsou vyrobeny ze dvou hlavních složek - Cesmíny ostrolisté a Čekanky obecné, které jsou známy svými silnými terapeutickými vlastnostmi. Tato unikátní kombinace bylin skýtá široké spektrum účinků pro ty, kteří se snaží dosáhnout emocionální rovnováhy.

Bachovy esence jsou vyrobeny bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek, což znamená, že se jedná o čistě přírodní produkt, který respektuje jak Váš organismus, tak i přírodu samotnou. S obsahem 30 ml, tento praktický a kompaktní balení je ideální pro ty, kteří chtějí mít svůj harmonizační elixír vždy po ruce.

 

Hlavní přínosy Bachových esencí

1. Přírodní řešení pro boj s negativními emocemi - Cesmína ostrolistá a Čekanka obecná jsou známy svými schopnostmi ovlivnit náš emoční stav a pomoci nám držet se v rovnováze.

2. Bez přídavků - Vyrobeno bez jakýchkoliv barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek, což zaručuje čistě přírodní produkt pro Vaše tělo.

3. Nápomocné při dosahování duševní rovnováhy - Bachovy essence jsou navrženy tak, aby pomohly dosáhnout harmonii mezi tělem a duší.

4. Investice do sebe sama - Koupě Bachových esencí je investice do sebe sama, do svého zdraví, štěstí a pohody.

 

Doporučené denní dávkování: dle problému 2-4x denně nakapat 5 kapek pod jazyk, před užitím 5-10 minut nepít, nejíst, nekouřit. Minimální kúra je 3 měsíce.

Co obsahují Bachovy esence: Cesmína ostrolistá, Čekanka obecná, voda, alkohol, bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek. Obsah: 30 ml. 

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte. Tvrzení není považováno za zdravotní ani za výživové tvrzení. Označeni je považováno za prosté sdělení.

Výrobce:
 
Stoneheart Group, s.r.o. - směsi míchá Mgr. Jan Honig, MBA - certifikovaný terapeut BIEP LEVEL II.
28.října 93/25, Opava, 74705, tel. +420 792520064

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální Bachovy esence
Hmotnost: 0.03 kg
Objem: 30 ml
Účel: proti nenávisti, žárlivost a závisti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: