Bachova esence Energie

Neohodnoceno
429 Kč
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Představte si, jak se po náročném dni vrátíte domů, vezmete si Bachovu esenci energie, a okamžitě pocítíte příliv nové energie a klidu. Bez stresu, bez nepříjemných vedlejších účinků, jen s čistou a silnou přírodní energií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachova esence - "Energie"

Bachova esence energie přinese harmonii a rovnováhu do vašeho života. Vědečtí průkopníci již desetiletí zkoumají tajemství přírody a jejího vlivu na naše zdraví a energii. Právě z těchto hlubokých poznatků a studií vzešel tento přírodní elixír, který je neobyčejně mocný.

Bachovy esence pro zvýšení energie jsou vyrobeny z olivy a habru, které rostou na místech, kde se snoubí čistota přírody a léčivá síla pramenité vody. Zvláštní proces extrakce zaručuje, že veškeré vitální prvky a energie z rostlin se do esence přenášejí v nezměněné a nezředěné formě.

A to nejlepší na tom je, že Bachovy esence energie jsou 100% přírodní. Neobsahují žádné přídavky, barviva, aditiva nebo sladidla. Všechny ingredience pocházejí přímo z přírody, jsou pečlivě vybrány a zpracovány tak, aby vám poskytly tu nejlepší péči, kterou si zasloužíte.

Investujte do svého zdraví a pohody, objednejte si Bachovy esence energie ještě dnes a zažijte rozdíl!

Hlavní přínosy Bachových esencí

1. 100% přírodní produkt bez jakýchkoli přídavků, barviv, aditiv nebo sladidel.
2.  Silná energie a vitální prvky z olivy a habru, zpracované speciální metodou extrakce.
3.  Okamžitý příliv energie a klid po náročném dni.
4.  Investice do vašeho zdraví a pohody, kterou si zasloužíte.

 
Bachovy směsi nyní nově mícháme z ledovcové vody. Kapky slouží k dlouhodobému užívaní, minimální kúra je 3 měsíce. 
Složení: Oliva, Habr, Voda z léčivých pramenů, voda, alkohol, bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek, bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek.
 
Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte.
 
 
Doporučené denní dávkování: dle problému 2-4x denně nakapat 5 kapek pod jazyk, před užitím 5-10 minut nepít, nejíst, nekouřit. Obsah: 30 ml
 
Výrobce:
Stoneheart Group, s.r.o. - směsi míchá Mgr. Jan Honig, MBA - certifikovaný terapeut BIEP LEVEL II.
28.října 93/25, Opava, 74705, tel. +420 792520064
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální Bachovy esence
Hmotnost: 0.03 kg
Objem: 30 ml
Účel: zvýšení energie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: