Aqua aura tmavá - valounky

Neohodnoceno
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Aqua aura má zklidňující vliv na emoce, pomáhá uvolnit negativitu a zbavit se stresu, posiluje sebedůvěru a sebeúctu. Stimuluje a harmonizuje krční čakru - posiluje tedy schopnost vyjádřování a komunikace. Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost, vytváří prostor pro něco nového a pomáhá nám k realizaci našich plánů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný náramek je vyrobený z valounků, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

Aqua aura má zklidňující vliv na emoce, pomáhá uvolnit negativitu a zbavit se stresu, posiluje sebedůvěru a sebeúctu. Stimuluje a harmonizuje krční čakru - posiluje tedy schopnost vyjádřování a komunikace. Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost, vytváří prostor pro něco nového a pomáhá nám k realizaci našich plánů. Je vhodný jako ochranný amulet proti psychickým i magickým útokům. Pomáhá také při meditaci, neboť posiluje pocit míru a bezpečí. Aqua aura křišťál využívá vodní energii, energii a sílu klidu a celkovou očistu. Ve fyzické rovině jej lze použít jako podporu u léčby onemocnění imunitního systému a psychiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky - Valounky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: