Anna Riva - (Jinx removing) Sůl do koupele

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Anna Riva - (Jinx removing) Sůl do koupele je silným rituálním prostředkem pro odstranění negativní energie a jinxů z vašeho života. Její jedinečná kombinace minerálů, bylin a rituálních ingrediencí vám pomůže zbavit se bloků, nepříznivých okolností a nežádoucích vlivů. Vstupte do koupele plného energetického očištění a obnovení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anna Riva - (Jinx removing) Sůl do koupele je vynikajícím rituálním nástrojem pro odstraňování negativní energie a jinxů, které se přichytily k vám. Tato magická sůl je pečlivě vyrobena z vybraných minerálů, bylin a rituálních ingrediencí, které mají silné očistné a ochranné vlastnosti.

Ponořením se do koupele s Anna Riva - (Jinx removing) Solí do koupele se můžete zbavit negativních vazeb, energetických bloků a nepříznivých okolností, které vás omezují. Sůl do koupele pomáhá vyčistit a harmonizovat vaši energii a obnovit pozitivitu a štěstí ve vašem životě.

Použití Anna Riva - (Jinx removing) Soli do koupele je jednoduché. Přidejte ji do teplé vody při napouštění koupele a nechte se pohroužit do jejího léčivého působení. S každým nadechnutím se zbavujete negativní energie a s každým výdechem se uvolňujete od nepříznivých vlivů.

Tato magická sůl je vhodná pro ty, kteří chtějí provést rituální očistu, odstranit negativitu a jinx z jejich života. Je vhodná jak pro začátečníky v oblasti rituálů, tak i pro pokročilé praktikující, kteří chtějí posílit svou ochranu a obnovit svou energii.

Vstupte do kouzelného světa Anna Riva - (Jinx removing) Soli do koupele a dovolte jí, aby vás obklopila svou silou a očistila vás od negativní energie a jinxů. Ponořte se do této energetické lázně a znovu najděte svou rovnováhu a štěstí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické soli
Hmotnost: 0.113 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: