Ametyst chevron - relaxační placička

Neohodnoceno
149 Kč
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Relaxační ( masážní) placička z Ametystu. Exkluzivní pomocník při masáži, józe nebo meditaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní ( relaxační) placička z AMETYSTU

Ametyst je kámen, který otevírá duchovní a mimo smyslové vnímání a podporuje soustředění na jasnozrakost. Tento kámen může pomoci překonat smutek po ztrátě blízké osoby a posiluje intuici, vizie a snění. Také chrání před následky konzumace alkoholu, je kamenem čistoty a posiluje věrnost a emocionální lásku. Ametyst také poskytuje stabilitu a nezávislost; ochraňuje před negativním vlivem ostatních lidí tak, že psychické útoky proměňuje na lásku. Je symbolem vnitřní čistoty a obětavosti.

Užití ametystu: čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha

Ametyst vlastnosti a význam: receptivní kámen, přiřazen planetám Jupiter, Neptun a elementu vody. Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. 


Ametyst účinky: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Naleziště: Brazílie, Uruguay, Namíbie, USA, Rusko, Kanada, Velká Británie, Srí Lanka, Sibiř, Indie, Mexico

Barvy: fialová, temně fialová, nachová

Doplňkové parametry

Kategorie: Placky a hůlky z polodrahokamů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: