Ametyst AA - 6mm

Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Tento krásný náramek je vyrobený z kuliček ametystu v kvalitě AA, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AMETYSTOVÝ NÁRAMEK NEJVYŠŠÍ KVALITY 

Tento krásný náramek je vyrobený z kuliček ametystu v kvalitě AA, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Užití: čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvahu

AMETYST / VLASTNOSTI A ÚČINKY 

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetám Jupiter, Neptun a elementu vody.
Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Velikost kuliček: 6 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGETICKÉ ŠPERKY
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: