Akvamarín - 4mm

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Akvamarín má údajně pozitivní účinek na manželství, neboť pomáhá partnerům překonávat jejich vzájemné odlišnosti. Tento modrý drahokam zajišťuje dlouhodobé a harmonické vztahy a pozitivně působí na nastolení emocionální a duševní rovnováhy, proto se často používal jako léčebný prostředek proti úzkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný náramek je vyrobený z kuliček polodrahokamů, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

Akvamarín má údajně pozitivní účinek na manželství, neboť pomáhá partnerům překonávat jejich vzájemné odlišnosti. Tento modrý drahokam zajišťuje dlouhodobé a harmonické vztahy a pozitivně působí na nastolení emocionální a duševní rovnováhy, proto se často používal jako léčebný prostředek proti úzkosti. Díky své modré barvě je akvamarín vhodný pro meditaci, protože přináší klid, mír a inspiraci a rovněž posiluje osobní sílu a auru. Z fyzických účinků pomáhá v boji s artritidou, záněty očí, bolestmi žaludku a křečovými žilami.

Nádherný modrý akvamarín vládne Vodnářům a Rybám. Vzdušnému znamení pomáhá najít harmonii a spojuje ho s reálným světem. Zároveň mu dodává pocit nekonečné svobody ducha i vyjádření a chrání ho při jeho toulkách neprobádanými zákoutími lidské mysli. Působí pro ně i jako zdroj energie, již lze využít k objevování a vytváření nových vizích. Vodní znamení zas blankytný kámen vede k rozvíjení intuice a zaměřuje se na jeho otevřenost a sebevyjádření. Podněcuje u něj otevřenost novým vztahům a zbystřuje jeho intelekt, rovněž však dokáže utlumit jeho přecitlivělost a asistuje mu při přebírání odpovědnosti za vlastní osud. Blížencům akvamarín ukazuje cestu do vlastního nitra a odhaluje jim lásku a ryzost vlastní bytosti, kdežto když ho nosí Štír, tak dokáže posílit jeho již tak vynikající vyjadřovací schopnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuličkové náramky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: