Achát stromečkový XL

Neohodnoceno
85 Kč
Skladem (25 ks)
Možnosti doručení

Stromečkový achát má projektivní energii a náleží elementu ohně. Je to kámen hojnosti, vnáší hojnost a bohatství do všech oblastí lidského života, přináší úspěch do jakéhokoliv podnikání. Je silně propojen s rostlinnou říší a prohlubuje spojení se zemí. Vytváří klid a mír a pomáhá prožít každý okamžik naplno. Otevírá a harmonizuje všechny čakry a léčí nerovnováhu způsobenou nevyvážeností čaker. Pomáhá při migrénách, léčí poruchy nervového systému, stimuluje oběhový systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stromečkový achát je obecně považován za kámen, který má receptivní energii a náleží elementu země. Díky jeho krásné kresbě, připomínající kousky mechu, jej od nepaměti měli lidé za kámen, jenž je silně spjat s přírodou, a proto má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo. Po staletí je tento achát používán jako amulet pro štěstí, který prý přitahuje bohatství, štěstí a nové přátele. V kulturách východní Asie jej ženy používaly, protože se věřilo, že mechový achát pomáhá tlumit porodní bolesti a zajišťuje zdárný průběh porodu.

Achát je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém řecku lidéívěřili, že achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost vůči jim samým. V lidových tradicích se udává, že achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá potlačit vnitřní napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Též se o achátu praví, že posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Od starověku se achát používal v podobě talismanů jako kámen ochrany pro malé děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: KAMENY - POLODRAHOKAMY
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: