10,5 x 6 cm Svíce Otevření cesty

Neohodnoceno
449 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Svíčka s tímto názvem slouží k otevření nových možností a překonání překážek na cestě. Pomáhá odstranit bloky a přinést jasnost a inspiraci pro dosažení cílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v našem eshopu, kde vám představujeme speciální svíčku s názvem "OTEVŘENÍ CESTY". Tato jedinečná magická svíce je mnohem více než jen prostým zdrojem světla. Naopak, její hlavní funkcí je pomoci vám otevřít nové možnosti a překonat jakékoli překážky na vaší životní cestě.

Svíčka "OTEVŘENÍ CESTY" je vyrobena s úmyslem pomoci vám odstranit bloky, které brání dosažení vašich cílů. Její tajemství tkví v kombinaci speciálních bylin a vonných tajemství, které při spalování vytvářejí silnou, ale příjemnou vůni.

Při hoření svíčky se uvolňuje energie, která podporuje vaši schopnost vidět jasněji a nalézt inspiraci pro dosažení vašich snů a cílů. Její světlo symbolizuje nové možnosti a otevření cest, které by vám jinak mohly uniknout.

Ať už hledáte novou kariérní příležitost, usilujete o harmonii ve vztazích nebo se snažíte dosáhnout osobních cílů, svíčka "OTEVŘENÍ CESTY" vám může poskytnout potřebnou podporu. Je skvělým doplňkem k osobnímu rituálu, meditaci nebo jako součást domácího oltáře.

Nechejte svíčku "OTEVŘENÍ CESTY" otevřít dveře k novým možnostem a poskytnout vám potřebnou odvahu a inspiraci k dosažení vašich cílů. Uvítáte jistě její uklidňující světlo a magickou energii, které jsou symbolem otevřených dveří a překonání překážek. Objednejte si tu svou ještě dnes a začněte psát novou kapitolu ve svém životě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.3 kg
Výška: 10,5 cm
Šířka: 6 cm
Doba hoření: 40 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: