1 mince feng shui se stužkou - velká

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
79 Kč
Skladem (40 ks)
Možnosti doručení

Tyto čínské mince štěstí jsou symbolem bohatství, úspěchu a štěstí. Pojďte svému štěstíčku naproti.

Čínská mince štěstí symbolizuje bohatství, štěstí, úspěch a ochranu. Pokud čínskou minci někomu darujete, přinese štěstí a peníze jemu a dáte mu tím tak najevo, jak moc si ho vážíte. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Feng Shui mince s červenou stužkou jsou exkluzivními symboly štěstí a prosperity, navrženými s ohledem na tradiční principy feng shui. Tyto mince jsou vytvořeny s úmyslem přilákat pozitivní energii a harmonii do oblasti financí a bohatství.

Každá mince je precizně vyražena s důrazem na detail a kvalitu, často zdobená symboly štěstí a prosperity podle feng shui tradic. Červená stužka, která je pečlivě připevněna ke minci, má za úkol aktivovat energii mince a je považována za symbol života a vitality.

Stužka přidává k estetice produktu a umožňuje snadné umístění do peněženky či kapsy, kde může působit jako talisman pro přitahování financí a prosperity. Tyto mince jsou vhodným doplňkem pro každou peněženku, kde mohou pomoci nastartovat tok financí a podpořit prosperitu majitele. Jsou to skvělé dárky pro ty, kdo hledají posílení své finanční situace a chtějí přinést do svého života více bohatství a hojnosti.

 

1 ks, Rozměry: 4 cm 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FENG SHUI
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: