Vykuřovací směs, zvěrokruh - 07./VÁHY

Neohodnoceno
109 Kč 90 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Váhami začínáme druhou půli zvěrokruhu, je to také jediné neživé znamení.Práce se sklízením nahradilo veselí a radost, zvířatům nastává čas námluv a plození. To charakterizuje také vlastnosti zrozenců v tomto znamení, jsou otevření, společenští, milují komunikaci a spojení s ostatními lidmi. Jsou-li osamocení, většinou trpí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

23.září – 22.října

Váhami začínáme druhou půli zvěrokruhu, je to také jediné neživé znamení.

Práce se sklízením nahradilo veselí a radost, zvířatům nastává čas námluv a plození. To charakterizuje také vlastnosti zrozenců v tomto znamení, jsou otevření, společenští, milují komunikaci a spojení s ostatními lidmi. Jsou-li osamocení, většinou trpí. Přehlíží detaily a mají silný smysl pro harmonii a spravedlnost, krásu, umění, váží si všeho, co trvá. Zvažují v každé situaci všechna možná řešení, proto mohou být velmi nerozhodní, často se nějakému rozhodnutí či konkrétnímu posouzení brání a raději vše zahrají jaksi do autu, nebo přímo z hřiště zmizí. Každopádně to bývají diplomaté, kreativní a inspirativní lidé. Někdy licoměrní a nestálí v názorech,  rozvláční a domýšliví, samolibí, se snahou vyhýbat se v životě problémům a konfliktům.

Tato směs podporuje tvořivou a kreativní práci, pomáhá zvolit si to správné řešení, odstraňuje váhavost, posiluje lásku k sobě samému i k ostatním, sebedůvěru, pocit bezpečí a realismus, smysl pro spravedlnost i stálost postojů.

Při vykuřování vydává lehkou, svěží, étericky pryskyřičnatou a vzdušnou vůni s jemnými kouřovými a dřevitými tóny.

Hmotnost: 20g

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální vykuřování a pomůcky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: