Výklad karet

Přestaňte jednou pro vždy žít v nejistotě, obavách a stresu z toho co bude či nebude. Každý se někdy v životě ocitne v situaci se kterou si neví rady nebo se potřebujete správně rozhodnout, a není si jistý jakou nejlepší cestu k dosažní svého cíle zvolit. Může se dostat do problémů s prací, láskou, penězi, soudy a vším co nám je osud schopný v životě nachystat. Pokud hledáte odpovědi na své otázky a chcete znát konkrétní, stručnou a věcnou odpověď týkající se toho co vás čeká a nemine.

Karty vykládáme již mnoho let a ročně našich služeb při osobních a telefonických konzultacích využijí tisíce spokojených klientů. Celý výklad karet může probíhat telefonicky či osobně v privátní kamenné věštírně v Opavě. Kartář, léčitel, věštec a mág – Jan Honig směle říká: 

„Nehádám, netrefuji se, sděluji vždy přesně a věcně to co máte vědět a to co mi karty sdělí. Poradím a najdu cestu řešení  problémů a životních strastí. Vždy se snažím nahlížet na věci z více úhlů a najít to nejlepší řešení. Skrze mé napojení na Vyšší síly a kombinaci několika věšteckých a predikčních technik dostáváte vždy ucelený pohled na věc a radu, která je k nezaplacení.”

„Můžete mě znát z pravidelných ezoterických relací na  EZO.TV - TV BARRANDOV, TV MARKÍZA či TV OSEM. Svůj dosavadní profesní život jsem zasvětil práci a pomoci všem, kteří hledají odpovědi na své otázky, tápají na křižovatkách života, trápí se, řeší zdravotní či osobní problémy a neví si rady.”

 

Rád zodpovím všechny vaše otázky, čím přesnější budou, tím přesnější bude odpověď. Načítám Vaši minulost, současnost a budoucnost z Akáši a vždy se dozvíte se přesně to co se dozvědět chcete a máte, můj výklad je jedinečný a neopakovatelný, mé výklady jsou vždy přesné, věcné a pravdivé, nemám rád omáčku a zbytečně řeči okolo. Pro zkvalitnění a ucelené pojetí oboru jsem založil ezoterický e-shop Harmonie.”

„Celý výklad karet může probíhat telefonicky či osobně v mé privátní kamenné věštírně v Opavě. Délka trvání není přesně určena. Může se jednat o 30 minutové sezení a více. 

Objednejte se online https://www.karty-opava.cz/vyklad-karet nebo telefonicky na čísle +420 792 520 064.