Vatan

Neohodnoceno
265 Kč 241 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vatan znamená prapůvodní učení severských runových mistrů a skaldů, v němž se odrážejí pozoruhodné znalosti o stvoření a zákonitostech jeho vývoje. Tato kniha je vůbec prvním celistvým sepsáním učení, které je spojováno s počátky lidstva, avšak nyní je vážně ohroženo zapomenutím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vatan znamená prapůvodní učení severských runových mistrů a skaldů, v němž se odrážejí pozoruhodné znalosti o stvoření a zákonitostech jeho vývoje. Tato kniha je vůbec prvním celistvým sepsáním učení, které je spojováno s počátky lidstva, avšak nyní je vážně ohroženo zapomenutím. Obsahuje množství informací, které dalece přesahují všechno, co bylo doposud známo o posvátných znameních run.

Jednotlivé kapitoly se věnují těmto tématům: po stopách vatanu ve světových tradicích, Historie pranároda za „severním větrem“, Hyperborejců strom života, jeho duchovní matematika, úrovně bytí a vztah k runovým diagramům, Symbolika zahrady - výklad run a způsoby runové věštby, posvátná sexualita, praxe k dosažení mistrovství v nauce o runách, Cvičení a alchymistické výklady - runy, astrologie a tarot.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: