Serafinit menší

Neohodnoceno
209 Kč 173 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

SERAFINIT - nazývá se strážným krystalem. Ochranný kámen, vhodný pro meditace a relaxaci. Vhodným pomocníkem pro uvolnění svalového napětí, k potlačení zimnice a jako talisman při snižování tělesné hmotnosti. Tradičně byl serafinit používán jako amulet proti hadímu uštknutí. Serafinit je vhodný jako doplněk k samoléčení, je kamenem duchovního osvícení

Detailní informace

Detailní popis produktu

SERAFINIT - nazývá se strážným krystalem. Ochranný kámen, vhodný pro meditace a relaxaci. Vhodným pomocníkem pro uvolnění svalového napětí, k potlačení zimnice a jako talisman při snižování tělesné hmotnosti. Tradičně byl serafinit používán jako amulet proti hadímu uštknutí. Serafinit je vhodný jako doplněk k samoléčení, je kamenem duchovního osvícení, používá se k navázání spojení s andělskou říší. Pomáhá naslouchat hlasu svého srdce, čistí a harmonizuje srdeční čakru a otevírá srdce lásce. Je kamenem vhodným k hledání správné životní cesty, naplnění cílů a získání pocitu uspokojení a přesvědčení. Používá se jako talisman pro ochranu majetku, blízkých a sebe sama. Kámen vhodný pro emocionální léčení, zotavení se z citového traumatu, k podpoře vyjádření lásky. Je výborným meditačním kamenem k navození klidu a pocitu harmonie. Ve Feng Shui je spjat s energií dřeva, ztělesňuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

 

Serafinit má sytou šedozelenou až zelenočernou barvu a sametový lesk. Vlákna klinochloru někdy vytvářejí zajímavé obrazce podobné ptačímu peří. Peříčkové struktury a sametový lesk připomínají záři křídel nejvyšších andělů – serafů, kteří podle Starého zákona stáli nejblíže k bohu a svými křídli odráželi božské světlo a lásku. Odtud pochází jeho název, někdy se mu říká také „andělský kámen“. Serafinit se vyskytuje pouze na jednom nalezišti v oblasti Bajkalského jezera ve východním Rusku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny - POLODRAHOKAMY
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: