Olivín - sekaný

Neohodnoceno
75 Kč 62 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Olivín se považuje za kámen chránící lidskou auru, který odhaluje přítomnost jedovatých látek na všech úrovních a neutralizuje je. Zároveň čistí jemné vyšší i fyzické tělo stejně jako mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný náramek je vyrobený z drobných, sekaných a nepravidelných kamenů, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

Země původu: 

 

Olivín se považuje za kámen chránící lidskou auru, který odhaluje přítomnost jedovatých látek na všech úrovních a neutralizuje je. Zároveň čistí jemné vyšší i fyzické tělo stejně jako mysl. Otevírá, pročišťuje a aktivuje srdeční čakru společně s čakrou solar plexu. Uvolňuje starou zátěž, kterou si člověk na cestě životem nese. Odstraňuje staré problémy, pocity viny nebo posedlosti. Poskytuje poznání, že lpění na lidech nebo na minulosti nepřináší nic dobrého.

V duševním životě olivín potlačuje žárlivost, nelibost, lítost a zlost. Současně dokáže odstranit stres. Zvyšuje sebedůvěru a schopnost prosadit se bez agresivního jednání. Motivuje k dosažení dalšího růstu, pomáhá vyvolávat nezbytné změny. Usnadňuje zpětný pohled do minulosti, kde upozorňuje na dary, jichž se člověku dostalo v podobě předešlých zkušeností. Současně naznačuje, jak lze sobě samému odpustit. Jedná se o drahokam, který zvyšuje srozumitelnost myšlenek, jejich průzračnost a celkovou pohodu. Je naladěn na přijímání duchovní pravdy a reguluje průběh životních cyklů.

Na mentální úrovni olivín zostřuje mysl a otevírá ji novým rovinám vědomí. Brání vzniku letargie a obrací pozornost ke všemu, co člověk (ať vědomě, nebo nevědomě) zavrhl. S pomocí olivínu by měl každý dokázat přiznat své chyby a poté pokračovat dál. Prý pomůže přijmout odpovědnost za vlastní život. Pod vlivem peridotu mohou doznat výrazného zlepšení všechny dosud problematické vztahy.

Půvabně elený olivín vládne Střelcům . Zvyšuje jejich sebedůvěru, pomáhá jim prosadit a motivuje je k dalším velkým činům. Podněcuje v nich odpovědnost a pomáhá jim dosáhnout jejich plného potenciálu. Neochvějně jim rovněž asistuje při hledání odpovědí na komplikované filozofické otázky o smyslu života. Pro Býky představuje kámen odpuštění a odpovědnosti, kdežto Blížencům pomáhá zvládat vztek. U Raků drahokam tiší vznětlivost a žárlivost, Pannám navíc vyrovnává nálady. Lvi v jeho přítomnosti potlačují sklony k lenivosti a léčí vlastní arogancí pošramocené vztahy. Podobné účinky si užívají rovněž Váhy . To Ryby u olivínu hledají oporu při přijímání odpovědnosti za vlastní život.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekané náramky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: