Přívěsek valounek - Měsíční kámen

Neohodnoceno
69 Kč 57 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.
 
Je kamenem nových počátků.  Jak napovídá jeho jméno, je silně spjat s Měsícem a intuicí. Podobně jako Měsíc je i kámen spojen s přemítáním a vzpomínáním, neboť i Měsíc neustále dorůstá a ubývá, čímž připomíná, že vše je součástí cyklu změn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je kamenem nových počátků.  Jak napovídá jeho jméno, je silně spjat s Měsícem a intuicí. Podobně jako Měsíc je i kámen spojen s přemítáním a vzpomínáním, neboť i Měsíc neustále dorůstá a ubývá, čímž připomíná, že vše je součástí cyklu změn. Pro své opalizující optické vlastnosti byl uctíván již ve staré Indii, kde se stal součástí výzdoby chrámů. Nejsilněji tento kámen působí na utišení rozbouřených citů. Vytahuje na povrch věci uzavřené dosud v podvědomí. Zvyšuje intuici a empatii. Vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku. Harmonizuje chuť k životu a plodnost až do vysokého věku a funguje jako ochránce rodiny. Udržuje mladistvý vzhled. Snižuje strach před operačními výkony a porodem.

Duševní rovina: používá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění. Lze jej nosit jako přívěsek dodávající odvahu k přijímání duševních darů. Uklidňuje přehnané reakce na emotivní situace. Je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii a pomáhá mužům, kteří se chtějí dostat do kontaktu s ženskou stránkou své osobnosti. Funguje jako dokonalá protilátka pro všechny muže typu "macho" a přehnaně agresivní ženy.

Mentálně otevírá měsíční kámen mysl náhlým a iracionálním podnětům. Je ale třeba mít na paměti, že rozhodně nepomáhá vyvolávat iluze v souvilosti s nejrůznějšími toužebnými přáními. V citovém životě uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově uklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Pokud se položína čakru solar plexu, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Přináší hluboké citové zotavení.

Léčebné využití: povzbuzuje epifýzu a přizpůsobuje hormonální děje lunárnímu cyklu. Působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. Elixír z měsíčního kamene se používal při nespavosti. Působí preventivně proti náměsičnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky valounky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: