Křišťál,Růženín,Ametyst s Citrínem - Valounky

Neohodnoceno
439 Kč 363 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Náramek je výborným pomocníkem pro čištění osobní energie i ochrany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek je vyrobený z valounků ametystu, křišťálu a růženínu. Tyto tři druhy kamenů k sobě nádherně ladí, výborně se vzájemně posilují a jsou dokonce nazývány "svatou trojicí" ve světě drahých kamenů.

Náramek je výborným pomocníkem pro čištění osobní energie i ochrany.

AMETYST blokuje geopatogenní zóny a negativní energie. Chrání před psychickými útoky. Zlepšuje soustředění. Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu, potlačuje smutek a lítost. Zajišťuje klidný spánek, zbavuje nespavosti. Má blahodárný účinek na mysl. Je to výborný pomocník při meditacích.

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Uvádí energii do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje vzniklou nerovnováhu. Vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze smyslí.

RŮŽENÍN je kámen lásky. Přináší lásku do našeho života nejen z vnějšího okolí, ale nás samé učí sebelásce. Pomáhá nám vnést lásku do našeho života a nabádá nás k pocitu "mám se rád(a)". Hojí bolavá srdce a citová zklamání, posiluje empatii a citlivost. Upevňuje vztahy a vnáší do nich harmonii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: