Křišťál exclusive drúza 7.

Neohodnoceno
439 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Objevte kouzlo krystalů. Krásný kousek přírodní křišťálové drúzy extra kvality velikosti cca do dlaně. Tato drúza je obrostlá mnoha drobnými krystaly, což násobí její kouzlo. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Drúza křišťálu pročistí prostor a zkrášlí váš domov a pomůže pracovat ve vzájemné harmonii, protože přináší optimismus a vnitřní klid. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie v této podobě proudí nejsilněji.

Křišťál
Je nejúčinnějším léčivým krystalem a zesilovačem energie. Pokud jej umístíme na noční stolek, zbaví vás nespavosti a postará se o příjemné sny. Je nejuniverzálnějším kamenem tím, že pomáhá při všech potížích a onemocněních, uvádí tělo do rovnováhy. Používá se k zastavení krvácení, léčí popáleniny a kožní nemoci. Rozvíjí kouzelnické a léčivé schopnosti a tradičně se používá pro zesílení účinku modliteb a rituálů. 

Vhodný kámen pro znamení Kozoroh, Lev, Rak a Ryby.

 

OČISTA A NABÍJENÍ


Křišťál nabíjejte uprostřed poledne v paprsku slunce. 

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drúzy a geody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.159 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: