Křišťál exclusive drúza 12.

Neohodnoceno
4 199 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Úchvatný kus drahého kamene prozáří váš domov, odstraní bloky a prosvětlí myšlenky. Křišťálová drúza AAA jakosti působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Drúza křišťálu pročistí prostor a zkrášlí váš domov a pomůže pracovat ve vzájemné harmonii, protože přináší optimismus a vnitřní klid. 

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie v této podobě proudí nejsilněji.

Křišťál
Je nejúčinnějším léčivým krystalem a zesilovačem energie. Pokud jej umístíme na noční stolek, zbaví vás nespavosti a postará se o příjemné sny. Je nejuniverzálnějším kamenem tím, že pomáhá při všech potížích a onemocněních, uvádí tělo do rovnováhy. Používá se k zastavení krvácení, léčí popáleniny a kožní nemoci. Rozvíjí kouzelnické a léčivé schopnosti a tradičně se používá pro zesílení účinku modliteb a rituálů. 

Vhodný kámen pro znamení Kozoroh, Lev, Rak a Ryby.

 

OČISTA A NABÍJENÍ


Křišťál nabíjejte uprostřed poledne v paprsku slunce. 

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drúzy a geody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.158 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: