Křišťál, růženín, ametyst s citrínem exclusive - Valounky

Neohodnoceno
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Luxusní náramek v exclusivní kvalitě. Krásné valounky ve velikosti cca 1x 1,2 mm s jedinečně silnou a čistou energií.

Náramek je výborným pomocníkem pro čištění a doplnění osobní energie i ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek je vyrobený z valounků ametystu, křišťálu, citrínu a růženínu. Tyto čtyři druhy kamenů k sobě nádherně ladí, výborně se vzájemně posilují a jsou dokonce nazývány "svatou trojicí" ve světě drahých kamenů.

Náramek je výborným pomocníkem pro čištění a doplnění osobní energie i ochranu.

AMETYST blokuje geopatogenní zóny a negativní energie. Chrání před psychickými útoky. Zlepšuje soustředění. Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu, potlačuje smutek a lítost. Zajišťuje klidný spánek, zbavuje nespavosti. Má blahodárný účinek na mysl. Je to výborný pomocník při meditacích.

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Uvádí energii do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje vzniklou nerovnováhu. Vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze smyslí.

RŮŽENÍN je kámen lásky. Přináší lásku do našeho života nejen z vnějšího okolí, ale nás samé učí sebelásce. Pomáhá nám vnést lásku do našeho života a nabádá nás k pocitu "mám se rád(a)". Hojí bolavá srdce a citová zklamání, posiluje empatii a citlivost. Upevňuje vztahy a vnáší do nich harmonii.

CITRÍN - mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Funguje jako účinný čistič a regenerátor, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie.  Obnova ztracených sil a energie, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, posiluje nervy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: