Hloubková čistící svíce - 5.čakra

Neohodnoceno
299 Kč 247 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Čakry jsou podle hinduismu a dalších, často s hinduismem kulturně spřízněných myšlenkových proudů, energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh. Podle těchto nauk slouží čakry jako složité převodníky a transformátory prány v lidském organizmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čakry jsou podle hinduismu a dalších, často s hinduismem kulturně spřízněných myšlenkových proudů, energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh. Podle těchto nauk slouží čakry jako složité převodníky a transformátory prány v lidském organizmu. Současná věda však nezná žádný fenomén, který by čakrám odpovídal. Podle jogínské tradice jsou čakry důležitá místa ovládající tělo i prostor mimo něj. Nejdůležitějších je sedm čaker 1. řádu napojených na energetickou dráhu procházející podél páteře. Mají průměr až 15 cm a vystupují nad povrch těla. Jsou složeny z různého počtu menších vírů. 

Na starosti má mít komunikaci a projevy vůle v životě. Zablokování vede k neschopnosti se vyjádřit – vady řeči i prázdné myšlenky.

Tato tyrkysová hloubková čistička harmonizuje a čistí pátou čakru.

Pátá čakra duchovně v těle ovlivňuje např.

komunikaci vnitřní a vnější, zvuk, sebevyjádření, vnitřní hlas, sluch, tvořivost

Pátá čakra hmotně v těle ovlivňuje např.

hrdlo, krk, hlasivky, uši, nos, ústa, čelist

Vyrobeno z palmového vosku.

Velikost: 21x6cm

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora dotaz 2.2.2021 18:45
Dobrý den, prosím, svíci můžu zapalovat a zhasínat nebo je potřeba je nechat vyhořet najednou ? Děkuji, s pozdravem Kamila L.
Odpovědět
OO Avatar autora 3.2.2021 10:28
Dobrý den. Tak jako u všech rituálních a magických svící je lepší ji nezhasínat a nechat vyhořet.