Granát surový - černý

Neohodnoceno
159 Kč 131 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

ČERNÝ GRANÁT -  dynamický a přizpůsobivý kámen. Podněcuje tvořivost a podporuje ve vztahu právě to, co k dalšímu vývoji potřebujete nejvíce. Zahání pocit izolace či odcizení a podněcuje těsné vztahy k ostatním lidem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČERNÝ GRANÁT -  dynamický a přizpůsobivý kámen. Podněcuje tvořivost a podporuje ve vztahu právě to, co k dalšímu vývoji potřebujete nejvíce. Zahání pocit izolace či odcizení a podněcuje těsné vztahy k ostatním lidem. Andradit podporuje „mužské" vlastnosti, jako je odvaha a životní síla. Navrací rovnováhu tělesným magnetickým polím. Pročišťuje a rozšiřuje auru. Otevírá schopnost duševního vidění, podporuje krvetvorbu a dodává energii játrům. Pomáhá při vstřebávání vápníku, magnézia a železa.

Posiluje odolnost a smysl pro čest. Odstraňuje zablokování mezi srdeční a krční čakrou, čímž pomáhá říkat pravdu. Dokáže překonávat nedostatek lásky v jakékoli situaci, potlačuje hněv, závist, žárlivost a nedůvěru. Posouvá partnerský vztah do další etapy - bez ohledu na to, jaká je momentální konkrétní situace. Zesiluje kosti a pomáhá tělu, aby si zvyklo na léčbu. Léčí rakovinu, následky mrtvice, revmatizmus a artritidu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: