Fluorit

Neohodnoceno
135 Kč 112 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

FLUORITje obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLUORITje obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření.

Kámen géniů, podporuje funkci mozkových buněk, zesiluje pocit pro zodpovědnost, přináší naději, současně chrání před vyčerpáním. Duhový fluorit čistí celé tělo a chrání oběhové a vyměšovací ústrojí. Pomáhá udržovat zdravé zuby a podporuje růst kostí. Brání poruchám páteře, vzniku artrózy a osteoporózy. Vhodný pro těhotné.Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny - POLODRAHOKAMY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: