Citrínové náušnice

Neohodnoceno
299 Kč 247 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

CITRÍN - mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CITRÍN - mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Funguje jako účinný čistič a regenerátor, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie.  Obnova ztracených sil a energie, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, posiluje nervy.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora 8.7.2021 21:55
Jo napsali toho moc, ale kolik mají náušnice karátů, to ne, ani jak jsou velké, to je totiž pri nakupování nejdůležitější
Odpovědět