Čakrový přívěšek - enneagram

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Čakrový přívěsek enneagramu se sedmi kamínky v barvách čaker.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické šperky působí na úrovni energetické (tzn. na naše energetické tělo), což se dále projevuje na našem fyzickém těle. Protože pokud správně nefungují naše energetická centra (čakry), projeví se to na úrovni fyzické jako zdravotní problémy, ať už fyzické nebo psychické a dále také jako nejrůznější životní problémy. Proto je potřeba udržovat naše čakry čisté a bez bloků a také naše aura by měla být silná a čistá, aby nás dobře chránila před nejrůznějšími vlivy z venku.

Čakrové energetické šperky slouží jako ochrana a zároveň jako očista čaker a aury.

Enneagram - mapa života.

Enneagram je psychologický a duchovní systém osobnosti. Poznáte své dary, duchovní vrozené dispozice. Nabízí pochopení svých návyků na úrovni myšlení, emocí a jejich projevů v chování. Přináší poznání příčin našich konfliktů, osamění, strachu a vzteku. Nabízí efektivní změnu k lepší kvalitě života. Umožňuje milovat a být milován, namísto zraňovat a být zraňován. To vše můžete získat pro sebe, ale také pro výchovu, vedení jiných lidí.
 

Co je enneagram a co nabízí?

Slovo "ennea" je řecké slovo pro devět a "grammos" znamená schéma, tvar.
Psychologický systém enneagram je syntézou několika spirituálních tradic se západní psychologií a představuje devět typů osobnosti. Obrovskou výhodou tohoto systému je jeho strukturovanost a zároveň dynamičnost, která umožňuje pochopení reality v celé její barvitosti. Každý člověk je přeci zcela originální bytostí!
Vaše schopnost dosahování v denním životě – pojďte objevit svá skrytá paradigmata, která vás zásadně ovlivňují. Poznejte své dispozice – silné stránky osobnosti a pracujte na poznání a odstranění slabin. To vše s enneagramem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové přívěsky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: