BÍLÁ ŠALVĚJ s dračí krví

Neohodnoceno
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Indiáni šalvěj považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Šalvěj je elementem Země. Šalvěj s dračí krví je dobře známým a široce používaným vykuřovadlem mezi domorodci Střední Ameriky a to zejména v šamanismu. Je součást obřadů čištění, kde se spalováním šalvěje uvolňuje její svatý kouř. To následně stimuluje získávání vizí a vylučuje negativní energii i špatné entity. Vědecký výzkum dokonce ukázal, že 94% bakterií v místnosti bylo rozloženo po spálení této byliny. Šalvěj s dračí krví je metoda čištění, která také mění váš stav vědomí.

Dračí krev se od bílé šalvěje odlišuje vůní, která se uvolňuje, když ji pálíte. Šalvěj má ostrý, velmi štiplavý zápach, který lze popsat jako silně kořeněný. Ne každý považuje tuto vůni jako příjemnou. Je tedy spíše "funkčnější" než příjemná. Šalvěj se používá také jako přirozená obrana proti hmyzu, jako jsou můry a komáři. Dračí krev dává této pikantní vůní šalvěje poněkud sladší vůni.

Svazek šalvěje s dračí krví
Jedná se o svazek sušené bílé šalvěje s dračí krví o délce cca 10 - 11,5 cm.

Možnost použití: Jakmile horní část svazku zapálíte, můžete mávat pírkem a šířit posvátný kouř na předměty, lidi a do všech koutů místnosti. Šalvěj je svázána 100% bavlněnou šňůrou.

Posiluje sebevědomí a stimuluje vytrvalost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiáni šalvěj považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná, nasládlá po dračí krvi.

Ovlivňuje ducha a posiluje paměť.

Použití: vykuřovací svazečky používají zejména severoameričtí Indiáni. Svazeček na konci zapalte a nechte rozhořet.

Je nutné plamen sfouknout a nechat svazeček doutnat. Po rituálu můžete doutnající konec ustřihnout nebo udusit zapíchnutím do misky s pískem a zbytek svazku použít příště.

1 svazek, délka: cca 10 - 11,5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací byliny a dřeva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: