Anna Riva - (Uncrossing) Sůl do koupele

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Anna Riva - (Uncrossing) Sůl do koupele je magická sůl navržená k odstranění negativní energie, prokletí a překážek ze svého života. Tato speciální sůl do koupele je ideální pro ty, kteří chtějí obnovit pozitivitu, očistit svou energetickou a aurickou sféru a překonat negativní vlivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anna Riva - (Uncrossing) Sůl do koupele je mocným nástrojem pro odstranění negativní energie a prokletí z vašeho života. Tato magická sůl do koupele je pečlivě vybrána a připravena s důrazem na očištění vaší energetické a aurické sféry, obnovu pozitivního toku energie a překonání překážek, které vás omezují.

Přidání Anna Riva - (Uncrossing) soli do koupele do vaší koupelové rutiny je snadné. Jednoduše ji přidejte do teplé vody ve vaší koupelně a vytvořte si relaxační koupelový rituál. Při ponoření se do vody si představte, jak negativita a překážky opouštějí váš život a jak se obnovuje harmonie, rovnováha a pozitivní vibrace. Připustíte očistnou sílu soli, která vám pomůže obnovit pozitivitu a odstranit negativní vlivy.

Anna Riva - (Uncrossing) Sůl do koupele je vhodná pro všechny, kteří chtějí odstranit negativní energii, prokletí a překážky ze svého života. Sůl může pomoci očistit a vyvážit energetickou sféru, obnovit pozitivitu a přinést do života harmonii a klid.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické soli
Hmotnost: 0.113 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: